Betvoy SMS Gönderimi Şikayetleri

Betvoy SMS gönderimi şikayetleri bu sisteme dahil olan kullanıcılar tarafından gündeme getirilmektedir. Doğrudur, betvoy sitesi üye olan şahısların tamamına kısa mesaj aracılığı ile bildirimleri göndermektedir. Bildiğiniz gibi üyelik başvuru formunda yazmanız gereken zorunlu bilgilerden bir tanesi cep telefon numarasıdır. Cep telefon numarasını yazacaksınız.

Üyelik başvuru formunu tamamlayıp göndereceksiniz. Onay almanız ile birlikte, cep telefonunun kısa mesajlar bölümüne site hakkında bilgilendirmeler gelecektir. Bu uygulamaya katılmanız zorunludur. Ancak bu uygulama içerisinde kalmanız zorunlu değildir.

Betvoy SMS Gönderimi Engellenir mi?

Betvoy SMS gönderimi engellenir mi? Elbette isteyen her kullanıcı tarafından SMS gönderim işleminin engellenmesi mümkündür. Ancak bu işlemin yapılmasında, hesabım bölümünü kullanamazsınız. Betvoy giriş işlemini yapıp, hesabım bölümüne geldiğinizde, SMS iptal ya da SMS engelleme şeklinde bir bölüm olmadığını göreceksiniz. Bu, uygulamayı iptal edemeyeceğiniz anlamına gelmemektedir. Elbette ki uygulamayı iptal edebilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler yazının devamında anlatılmıştır.

Betvoy SMS Nasıl Engellenir?

Betvoy SMS nasıl engellenir? Çok basit bir şekilde otomatik mesaj sistemi dışına çıkabilirsiniz. Gelen kısa mesaja cevap vermeniz gibi bir durum söz konusu değildir. Peki ne yapacaksınız? Sadece betvoy canlı destek ile bir görüşme başlatacaksınız. Hesabınız ile siteye giriş yapacaksınız, canlı destek bölümünü görüp, açacaksınız. Müşteri hizmetleri temsilcisine SMS almak istemediğinizi belirteceksiniz.

SMS engelleme işlemini yapmak istediğinizi belirteceksiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi talebinizi alacaktır. Otomatik mesaj sistemi içerisinde kayıtlı cep telefon numaranızı silecektir. Bunun ile birlikte tarafınıza bir daha kısa mesaj üzerinden bilgi aktarımı yapılmayacaktır. Betvoy yeni giriş adresi şikayetleri konusunda tüm bilgileri sitemizden bulabilirsiniz.

Betvoy SMS İptalinde Yeni Adres Gelmez mi?

Betvoy SMS gönderimi şikayetleri rahatsızlık düşüncesine istinaden gündeme getirilmiştir. Bunun çözüm yöntemi yazı içeriğinde açıklanmıştır. Canlı destek ile görüşüp, iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Peki iptal ettikten sonra ne olur? Betvoy SMS iptalinde yeni adres gelmez mi? İptal talimatını vermeniz ile birlikte, bütün kısa mesaj gönderimleri durdurulacaktır.

Durdurulan kısa mesaj gönderim işleminin içerisinde, elbette ki yeni giriş adresi de bulunmaktadır. İptal etmeniz ile birlikte, kısa mesaj üzerinden bir daha bu sitenin yeni giriş adresini almayacaksınız. Hızlı ve güvenilir bir kaynaktan yeni giriş adresini alma avantajını kaybedeceksiniz.

Leave a Reply